Loading...
YUKARI

Sektörel Şablonlar

E- ticaret Formu

Ofisdo online e- ticaret formları ile web sitenizi tam anlamıyla gelişmiş, güvenli ürün satışına ve ödeme seçeneği sunmaya hazır bir online mağazaya dönüştürebilirsiniz.

  • Ofisdo online e- ticaret form şablonları yardımı ile kolayca sipariş alabilir sizi telefon ile arayan müşterilerinize hızlı ve güvenilir şekilde formlarınızı göndererek yönlendirebilir, kapıda ödeme veya kart ödeme seçenekleri sunabilirsiniz. Formlar sayesinde hızlı ve kısa sürede daha fazla müşteriye ulaşabilirsiniz.
  • Ofisdo online e- ticaret form şablonunu kullanarak veya dilerseniz kendiniz tasarlayarak güvenilir bir satıcı olduğunu müşterileri ikna edebilir, müşterilerinize yasal olduğunuz konusunda güvence verebilirsiniz.
  • Müşterilerinize sizi tercih ettikleri için teşekkür mesajları ile e- posta üzerinden onay gönderebilir, yeni bir sipariş geldiğinde bildirim alabilirsiniz.
BAŞLAYIN

Referanslar

  • Bizden haberdar olmak isterseniz, listemize kayıt olun.

Bu sitede OFİSDO'nun vermiş olduğu Toplu Mesajlaşma Hizmetleri AyyıldızGSM Haberleşme ve Bilgi Teknolojileri Tic.Ltd.Şti. ad ve hesabına verilmektedir.
Kurumsal Çözüm Merkezi

Copyright © 2024 ofisdo.com